Anasayfa / Kitap İncelemeleri / Balayı Etkisi Kitap İncelemesi

Balayı Etkisi Kitap İncelemesi

Evliliklerin en güzel ve dolu dolu yaşandığı zamanlardan biridir balayı. Bu dönemde çiftler birbirlerine karşı sadece aşk ve sevgi nazarıyla bakar anlık sorunlar ve kızgınlıklar gereğinden fazla büyütülmez ve kısa süreli olur. İlişkiler böyle olunca da sevgiyle ve aşkla yaşayıp da mutlu olmamak elde değil. Sadece aşkın söz sahibi olduğu balayı dönemi ne yazık ki çok fazla sürmez ve belirli bir süre sonra erer.

O güzel ve afsunlu hava dağılır yerine yavaş yavaş bambaşka şeyler gelir. Kızgınlıklar, kavgalar, sinirler alır aşkın ve sevginin yerini. Balayı Etkisi bitmiştir ve evliliğin hiç istenmeyen bir evresine girilmiştir. Herkesin özlemle ve ah çekerek baktığı balayı etkisi yazar Bruce H. Lipton’a göre bir tevafuk değildir. Kendi iç dünyamızla ilgili olan bu durumu düzenli ve sürekli bir şekilde yaşamamız mümkün.

Sonsuza dek Balayı Etkisi

Kendisi de 17 yıldır evli olan ve aynı zamanda bir biyolog olan Bruce H. Lipton daha önce yazdığı İnancın Biyolojisi kitabında olduğu gibi Balayı Etkisi kitabından da insanın iç dünyasına dair çözümlemelerde bulunuyor.

Sorunlu evliliklere, tıkalı ilişkilere çözüm olacak niteliğe sahip olan bu kitap ile unutulmaz günlerinizi yaşadığınız balayını uzun yıllar boyunca devam ettirebilirsiniz. Tamamen sizin elinizde olan bu durumu nasıl gerçekleştireceğinizi ve ne gibi formüller uygulayacağınızı Bruce H. Lipton’nun satır aralarında bulacaksınız.

Yazar:  Bruce H. Lipton

Kitap: Balayı Etkisi

ISBN:  9786055154547

Sayfa Sayısı: 192

Yayın Yılı: 2014

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super