Anasayfa / İnceleme / Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 2019

Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri 2019

Erkek Çocuk Saç Kesimi İçin Hazırlanıyor (:

Çocuk da olsa erkeklerin en çok dikkat ettiği kişisel bakım aktivitelerinden birisi kesinlikle saç kesimidir. Küçük yaşlardan itibaren saçlarıyla ilgilenmeye başlayacak ve saç kesim modellerini inceleyecektir. Oğlunuzu küçük yaşlarda berbere veya kuaföre götürmek pek kolay olmasa da biraz büyüyünce saçlarını sevecek ve değişik saç kesim modelleri denemenizi isteyecektir. Kız çocukları doğaları gereği daha süslü olsalar da, erkek çocuk saç kesim modelleri konusunda hep hevesli olacaktır.Dilerseniz bu küçük adamların en çok sevdiği modelleri inceleyelim.

1-Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri – Kısa Modeller

Erkek çocuklar genellikle küçük yaşlarda daha çok kısa saç modellerini tercih ederler. Uzun saçlar onları sıcak havalarda hem terletecek, hem de rahatsız edecektir. Bu nedenler erkek çocuklarda saç kesimi için özellikle 4-5 yaşlarına kadar kısa modeller daha çok tercih ediliyor. Tabi bu durumun erkek çocuklarda sık görülen, sinirlendiğinde saçlarını çekme davranışını da bir nebze önlediğini söylemek yanlış olmaz. Berberler ve kuaförler için de erkek çocuklarda kısa saç kesimi hep daha kolay olmuştur.

Şimdi sizler için derlediğimiz kısa modellere bir göz atalım.

Düz Kısa Kesim

Erkek çocuk saç kesim modelleri 2019 tarz ve trendleri
Rahat Küçük Adamların Tercihi

Özellikle rahatına düşkün küçük adamların ve ailelerinin tercih etmiş olduğu bu modelimizde saçlar ,üstler yanlar ve arka neredeyse aynı uzunlukta kesilerek , önler yine çocuğunuzun gözünü rahatsız etmeyecek bir biçimde kısaltılıp istenen yöne taranabilir.

Yanlar Kısa Üstler Daha Uzun Yana Taralı

Erkek çocuk saç kesim modelleri 2019 trendleri
Daha Çok Havalı Beyefendilerin Tercihi

Bu model ise daha çok süslü küçük beyler tarafından rağbet görüyor. Oğullarının gösterişli bir saç kesim modeli ile dolaşmasını isteyen anne babalar bu modeli oldukça seviyor. Yanlar kısa ve üstlere gidilirken uzayan saç kesim modeli oldukça tarz bir görüntüye sahip.

Çocuk Beckham Saç Kesim Modeli (:

Erkek çocuk Beckham tarzı saç kesim modeli
Küçük Beckham’ların vazgeçilmezi

Son zamanlarda erkek çocuk saç kesim modelleri arasında oldukça popüler olan bu kesim, bakımlı erkek denince akla ilk sırada gelen ünlü eski futbolcu David Beckham’ın güncel saç kesiminden etkilenmiş. Faal futbol yaşamında da her zaman saçlarıyla ön planda olan David Beckham’ın bu tarzı küçük beylerin gözdelerinden. Yanlar makineye vurulup alın çizgisi hizasında sert bir şekide uzun bırakılan ve ayrım noktasından yana ve yukarı taranan bu saç kesim modeli gerçekten de havalı duruyor.

Düz ve Yana Ayrılmış Saç Kesim Modeli

Daha çok bebeklik döneminde ailelerin çocuklarının saçlarıyla oynamayı sevdiği zamanların gözde saç kesim modeli olan bir model. 0-1 veya 1-2 yaş döneminde erkek çocuklar ve aileleri saç kesim konusunda çok da aceleci davranmıyorlar (: Daha çok çocuğu veya bebeği rahatsız eden öndeki uzun saçlar ve kulakların pişik olmaması için yan saçlar bir makasla kesiliyor. Bu saç modelimizin kaynağı da daha çok berberlik ve kuaförlük yeteneklerini ilk kez çocuklarında test eden ebeveynler (:

Bırak Dağınık Kalsın (:

erkek çocuk düz saç kesim modeli 2019

Erkek çocuklar genelde saçlarıyla oynanmasını – özellikle küçük yaşlarda – pek sevmezler. Bu durum onları berbere ya da kuaföre götürmeyi oldukça zorlu bir görev haline getirebilir (: İşte bu tarz , kendilerine dokunulmasından pek hazzetmeyen küçük adamların ailelerinin tercihi daha çok bu ” bir kere kestireyim de uzun süre idare etsin ” (: modeli . Daha çok alnı geniş çocuklarda güzel durduğunu söylemeden edemeyeceğiz. Öne doğru taranan saçlar, alın geniş olduğu içini çocuğunuzun gözünü kapatmayıp rahatsız da etmiyor.

Yukarı Kalkık Saç Kesim Modeli

Erkek Çocuk Yukarı Kalkık Saç Kesim Modeli 2019

Yine Beckham tarzı bu model de aileler tarafından çocuklarında görmekten mutlu olacakları bir tarzda kesime sahip. Saçın yanlarını çok kısaltmadan , üstleri uzun bırakarak yukarı doğru taranan bu modelde, saçların yanları da öne doğru taranarak tarz bir görüntü elde ediliyor.Alnı daha dar erkek çocuklarda tavsiye edilen bu saç kesimi oğlunuzu bir modele dönüştürebilir (:

Dilerseniz birkaç tane de 2019 da moda olabilecek uzun kesim saç modelleri tavsiyesi verelim.

2 -Erkek Çocuk Saç Kesim Modelleri – Uzun Modeller

Düz Saç İçin Kesimler

Messi Modeli (:

Erkek Çocuklar için Messi Tarzı Saç Kesim Modeli

Beckham demişken Messi’yi de es geçmek olmazdı (: Gerçi şu dönemde Lionel Messi yaşını başını almış bir orta yaşlı süperstar. Ancak Barcelona’da ilk sahneye çıktığı yıllardaki saç kesimi düz saçlı çocuklar için oldukça beğenilen ve örnek alınan bir tarzdaydı.

Özellikle düz saçlı çocuklar için kullanılan bu saç kesim modeli ,önleri kaş hizasında kesip, saçın üst ve arka kısmını oldukça uzun bırakarak ve yanlara hafif dalgalanma görüntüsü verilerek oluşturuluyor.

Gür Saçlı Çocuklar İçin Uzun Kesim Modeli

Erkek çocuk uzun saç kesimi modeli

Başlıkta da belirttiğimiz gibi daha gür saçlı çocuklarda daha güzel görünen bu model, sık ve uzun saçtan ibaret bir kafa görüntüsü oluşturuyor (: Özellikle açık tenli erkek çocuklarında daha güzel görünen bu modelde saç doğal bir biçimde uzamaya bırakılıp , sadece gözlerin önüne gelip rahatsız etmemesi için kaş hizasında kesiliyor ve yüz ortaya çıkarılıyor (:

Dalgalı ve Kıvırcık Saç Kesimleri

Dalgalı veya kıvırık saçlara sahip olan çocuklar için alternatifler çok fazla değil (: Başka hiçbir görsel etkiye gerek duymayan bu modellerde sevimli miniklerin saçlarının uzaması yeterli oluyor. Sadece ufak birkaç makas dokunuşuyla şekillenen bu tarz ,uzun ve dalgalı erkek çocuk saç kesim modelleri için iki iyi alternatif olabilir

Kıvırcık Saçlı Erkek Çocuk Saç Kesim Modeli
Dalgalı Saçlı Çocuklar İçin Saç Kesim Modelleri

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super