Anasayfa / Oyuncak İncelemeleri / Om Nom Oyuncak Türkiye

Om Nom Oyuncak Türkiye

om-nom oyuncak
Om  Nom oyuncak modelleri

OmNom Oyuncak

Om Nom , son zamanlarda Youtube üzerinde çocuklar tarafından oldukça ilgiyle takip edilen bir çizgi karakter. Çizgi Filmlerinde herhangi bir konuşma olmadığından, son derece anlaşılır bir şekilde maceralarını anlatan bu sevimli yaratığın oyuncakları, çocuklar tarafından sıkça aranıyor. Çeşitli Youtube videolarında karşımızdaki sıkça cikan OmNom Oyuncak ne yazık ki ülkemizde herhangi bir toptancı tarafından temin edilmemiş. Dolayısıyla tanınmış büyük oyuncak mağazaları ya da internet uzerinden satış yapan mağazalarda henüz Om Nom Oyuncak temin edilememektedir.

OmNom Oyuncak Türkiye’de Nerede Satılır?

Aslında oyuncak üreticileri veya girişimciler tarafından oldukca kolay bir şekilde temin edilip veya üretilmesi mümkün olan bu OmNom Oyuncak , Türkiye’de şu an icin herhangi bir mağaza ya da oyuncak markette bulunmuyor. Şahsen ben böyle bir oyuncak işi yapan bir firma olsam Türkiye’ye ilk olarak OmNom Oyuncak getirtir ya da lisansını veya patentini alıp kendim üretebilirim. Çünkü çocuklar tarafindan oldukça buyuk bir talep var ve ne yazık ki ulkemizde omnom oyuncak alabileceğimiz bir yer bulunmuyor. Üretimi diğer lisansli herhangi bir oyuncaktan farklı olmayan bu oyuncaklar, Niloya , Pepee ya da diğer pek çok çizgi film veya animasyonunun oyuncaklarını oldukça başarılı bir sekilde üreten Turk Firmaları tarafından kaliteli bir şekilde sağlanabilir.

Om Nom Oyuncak Hikayesi

Çocuklar tarafından her zaman youtube videolarında beğeniyle izlenen Om Nom adlı sevimli karakterimizin hikayesini merak ettiniz mi peki ?

Om Nom bir mobil oyun olan “Cut the Rope”un baş kahramanıdır. Oyun grafikleri ve sesleriyle bir çocuk oyunu gibi dursa da , aslında bir zeka oyunudur. Çeşitli bölümlerde oynayanların beyinlerini ısıtacak pek çok bölüm mevcuttur. Bu oyunun ios ve android sürümüleri bulunduğu gibi, online olarak da pek çok alternatif sunmaktadır.

Om Nom Oyuncak oyunu
Om Nom’u bizlere tanıtan Cut the Rope adlı oyun

Om Nom Oyuncak Fiyatı

1- Om Nom Küçük Figür

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ne yazık ki Om Nom oyuncak için Türkiye’de satış yapan herhangi bir firma veya mağaza bulunmamakta. Ancak dilerseniz başta Aliexpress olmak üzere Amazon veya diğer yurtdışı sitelerinden Om Nom Oyuncak Fiyatlarını sizler için sunabilirim.

Omnom oyuncak fiyatları
Küçük On-Nom Oyuncakları 9 TL

Om nom oyuncakları için arama yaptığımızda karşımıza Aliexpress sitesinden uygun fiyatlı bu küçük figürler çıkıyor. Ürün incelemesi ve videosunu bulamadığım bu oyuncaklar için Aliexpress’de 9 TL gibi bir fiyat biçilmiş. Sadece sevimli küçük bir Om Nom oyuncak figürüne sahip olmak için oldukça cüzi ve uygun bir fiyat. Deneyimlemek ve alışveriş sürecini bekleyebilecek olanlar için bu şirin oyuncağın aliexpress linkine Buradan ulaşabilirsiniz.Sitede yumuşak bir malzemeden üretildiği yazan bu omnom oyuncak çocuklar için uygun ve farklı bir deneyim olabilir.

2-Om Nom Peluş Oyuncak

Om Nom Peluş Oyuncak – 18 TL

Om Nom Oyuncakları içerisinde peluş olarak üretilen bu ürün, sevimli karakterimize nispeten daha az benzese de 20 cm boyutunda ve küçük çocukların kendilerine zarar vermeden oynayabileceği türde olmuş. Tabi alışveriş yapılan sitenin Çin sitesi olması ve bu oyuncağın diğer tüm oyuncaklar gibi Çin Malı olması sağlık açısından ne derece kabul edilebilir ölçülerde güvenlidir pek bilemesem de bu alternatifi almak isteyenler için Aliexpress linkine BURADAN ulaşabilirsiniz.3- Om Nom İkili Oyuncak Seti

omnom peluş
İkili Om Nom Seti Fiyatı 88 TL

Üçüncü ve son alternatifimize gelirsek eğer diğer iki oyuncağa nazaran fiyat olarak biraz daha pahalı bu alternatif çıkıyor karşımıza. Ancak diğer iki üründen farklı olarak bir değil iki tane Om Nom karakterimiz var bu sette ve büyük olan Om Nom 28 cm olmakla birlikte ikinci Om Nom’umuz 20 cm yüksekliğinde. Dediğimiz gibi diğer üründen fiyat olarak daha fazla olması tercih sıralamasında aşağılarda olmasına neden olabilse de, bir yerine iki adet büyük/küçük omnom oyuncağa sahip olmak isteyen kişilerin tercihi olabilir. Bu ürünü almak isteyenler için de Aliexpress ürün sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Sonuç…

Gördüğünüz gibi Çin Malı olarak karşımıza çıkan OmNom oyuncakların , bizim için herşeyden önemli olan çocuklarımızın sağlığı açısından ne derece güvenilir olacağını ne yazık ki bilemiyoruz. Yazının başında da belirttiğim gibi ,Çin mallarından çok daha kaliteli ve sağlık açısından güvenle kullanılabilen oyuncaklar üreten büyük oyuncak firmalarımız var. Gönül rahatlığıyla kullanabilmemiz için OmNom Oyuncak ‘larını üretip bizleri bu tür maceralara atmamaları en büyük dileğimiz. Ancak uzun süredir bu oyuncağı takip eden biri olarak , birkaç senedir böyle bir girişime veya Türk Malı ürüne rastlamadım ne yazık ki.

Dileriz bir şekilde bu yazımız yetkililerin dikkatini çeker de hem kâr marjı yüksek olabilecek bu ürünle cirolarını katlarlar, hem de çocuklarının sağlığını düşünen anne babaların bu Çin Malı ürünlerden uzak tutmalarını sağlayabilirler.

3 Yorumlar

  1. Kac yere baktım yok yok yok .. burada da bulamadim ogkum om nom diyip duruyor biri toptan getirtsede kurtulsak 🙁

  2. Arayıp da bulamadığımız oyuncak. Yurt dışı sitelerden almaya karar verdiğimiz an dolar uçtu 🤔

  3. Videolardan görüpte alıcam sana bunu diye çocuğuma söz verip bulunmayan oyuncak.ne sanki bu kadar bulunmayacak.

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super

%d blogcu bunu beğendi: