Anasayfa / Nasıl Yapılır / Site Açmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Site Açmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Herkesin isteğidir bir website açmak,geliştirmek ve paralar kazanmak.Ama bu öyle hemen olacak şey değil önemli olan onlarca madde var sizeler için araştırdık.

Domain Seçimi

Asla bedava ve ucuz domainleri tercih etmiyoruz.Ucuz domainler size hiçbir şey kazandırmaz aksine kaybettirir.Bedava olan domainler ise google’ın en son sıraya attığı domain türleridir.

Sistem Seçimi

Açacağınız sitede domainden sonra sistem önemlidir forum/blog/e-ticaret planımız nedir? Planımız e-ticaret sitesi ile sırf bedava diye wordpress kuralım ordan satış yaparız ayaklarına son verip paraya kıyıp sağlam iş yapmanız gerekmektedir.Bir mağaza para vermekten kaçınıp bedava sistemden iş yürüttüğünde hoşunuza gider mi? kendinizi müşterilerinizin yerine koyun.

Kendinize has stil oluşturun

Açacağınız sitede başkalarının özentisi olmayın, kendinize has bir stiliniz olsun.Blog açtıysanız yazılarınızı kendiniz yazın, forum açtıysanız illegal olmayın tamamen yasal iş yapın, e-ticaret açtıysanız da piyasada çok bulunmayan mallardan satın.

Kopyala yapıştıra son!

Başkası tarafında yazılmış orjinal yazıyı kendi sitenize kopyala yapıştır yaparak sadece diğer kişinin yazısını almış olursunuz size bir cümle ile bunu açıklamak gerekirse ; “Taklitler aslını yüceltir” yeterli olacaktır.

 

Websitenizde her zaman farklılık yaratmanız sizin yükselmenize değer görmenizi sağlar.Sitenizi inceleyen otomatik botlar sizin sitenizde yer alan yazıları sayfaları ilk defa görüp tanıdığında direk sizi ilk sayfaya sokar .

Kelimeleriniz çoğaltın

Sitenizde bir sayfada / araştırmada veya blog yazınızda en az 200 kelime yazı yazın 200’ün altında yazılan yazılar kolayca ilk sıralarda yer almaz.

Bilgileri alıntı yaptıysanız belirtin

Bir yazıyı veya bir maddeyi alıntı yapmanız taktirde bunu belirtmeniz sizin yararınıza olur, sizi okuyucuda alıntı sahibide tebrik eder.En önemlisi ise illegal iş yapan site sahiplerine karşı bi duruşunuz bi farkınız olur.

 

En iyi websitelerin sizlerin olması dileğiyle 🙂

Bir Cevap Yazın

Watch Dragon ball super